Pinus strobus BLUE SHAG Rhododendron GOMER WATERER Chamaecyparis nootkatensis PENDULA Euonymus alatus COMPACTUS Abies nordmanniana GOLDEN SPREADER Perovskia atriplicifolia BLUE SPIRE Cedrus deodara Fothergilla major Pinus strobus MINIMA Magnolia GALAXY Pinus pumila GLAUCA Cornus kousa CHINENSIS Enkianthus campanulatus

Prodej rostlin

Jak nakupovat

Prodej rostlin v zahradnictví stromovous. V naší nabídce najdete stromy, keře, jehličnany, popínavé rostliny, kanadské borůvky a vybrané ovocné dřeviny. Informace o rostlinách a požadavky na správné pěstování najdete v popisu u každé rostliny. O cenách a velikostech prodávaných rostlin si můžete přečíst v kategorii ceník. V případě zájmu posíláme vybrané rostliny poštou, cena za poštovné a balné je obvykle 300Kč za jednu rostlinu.

Výběr rostlin

Rostliny je možné si osobně vybrat u nás na prodejně, objednat telefonicky, či přes e-mail. Pokud Vás zaujaly některé rostliny z naší nabídky a nemáte zrovna čas se na tyto přijet osobně podívat, nevadí. Napište nám seznam Vámi poptávaných rostlin na stromovous.rostliny@email.cz a my Vám konkrétní rostliny vyfotíme a obratem zašleme společně s velikostmi a cenami na Váš e-mail.

Jak nakupovat rostliny

Doprava rostlin

Při objednávce nad 5.000Kč je doprava v Č.B. a blízkém okolí zdarma. Při nákupu rostlin za méně než 5.000Kč, účtujeme 10Kč za každý ujetý kilometr. Dopravné je vždy vypočítáno dle počtu kilometrů do konkrétní lokality a zákazník je vždy seznámen s částkou za dopravu předem.


moderniweb.com © 2017
jak nakupovat rostliny
x
<
>