Pinus strobus BLUE SHAG Rhododendron GOMER WATERER Chamaecyparis nootkatensis PENDULA Euonymus alatus COMPACTUS Abies nordmanniana GOLDEN SPREADER Perovskia atriplicifolia BLUE SPIRE Cedrus deodara Fothergilla major Pinus strobus MINIMA Magnolia GALAXY Pinus pumila GLAUCA Cornus kousa CHINENSIS Enkianthus campanulatus Pinus parviflora NEGISHI Sambucus nigra BLACK LACE Acer palmatum ATROPURPUREUM Physocarpus opulifolius DARTS GOLD

O nás

Kdo jsme a co tu chceme

Dobrý den. Dovolte nám, abychom Vám představili naše nedávno vzniklé, přesněji v roce 2009, malé zahradnictví, či lépe řečeno specializovanou prodejnu okrasných dřevin. Specializovanou proto, že se zabýváme především prodejem okrasných dřevin, tedy stromů, keřů, popínavých rostlin a jehličnanů. Poslední dobou se také snažíme zařadit do našeho sortimentu netradiční ovocné dřeviny a více kultivarů kanadských borůvek, nebo také, chcete-li borůvek chocholičnatých.

my dva

Nejsme architekti, ani inženýři, ale vytváření zahradní krásy a především dobrá znalost široké škály zahradních dřevin je ovšem pro nás vším. Naše zkušenosti jsme sbírali nejen v Čechách, ale především v Irsku, Holandsku a Německu. A díky tomu velice dobře víme, jak je opravdu důležité vám naslouchat. I věci zdánlivě nesouvisející se pro nás jeví jako skutečný předobraz Vaší zahrady - Vašeho vždyživého světa - Vašeho Šangri-La.

Jak si to představujeme

Pocházíme z Českých Budějovic a tak naše pole působnosti jsou především jižní Čechy, Českobudějovicko a okolí. Naše práce je vytvořit pro Vás zahradu, ve které se zkrátka budete cítit dobře. Rádi Vám zahradu navrhneme, pak ji pro Vás zrealizujeme a pokud si budete přát, budeme ji i každoročně udržovat.

To vše dohromady samozřejmě zahrnuje správný výběr vhodných rostlin podle polohy stanoviště, rozvržení prostoru, vytvoření grafického návrhu a po samotné výsadbě i veškeré poradenství ohledně budoucnosti zahrady.

Nabízíme Vám možnost osobního výběru konkrétních rostlin, které budou vysazeny u Vás v zahradě, přímo u nás na prodejně. Toto není u většiny zahradních firem samozřejmostí. Napiště nám e-mail či zavolejte. Po domluvě k Vám přijedeme a zařídíme vše potřebné.

Co od nás rozhodně nečekejte

Sliby-chyby. Co řekneme, že uděláme, to uděláme. A basta. Na druhou stranu, nebudeme Vám slibovat žádné vzdušné zámky a tak práci, kterou neumíme, raději přenecháme zkušeným. Nebudeme s Vámi neochotně a arogantně jednat. Pro nás je důležité splnit každé Vaše přání a proto se na nás nebojte obrátit s jakýmkoli problémem, rádi Vám poradíme.


moderniweb.com © 2017
realizace
x
<
>